_T1

Pandemia

2020-03-20


Pandemia Koronowirusa a bezpieczeństwo

Drodzy Państwo,
Z uwagi na obecną sytuację w Polsce i na świecie związaną z rozprzestrzenianiem się korona wirusa (COVID-19), firma TechControl podjęła wiele działań profilaktycznych mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa naszych pracowników oraz kontrahentów.
Na bieżąco śledzimy komunikaty oraz zalecenia światowych i krajowych organizacji zdrowia w celu zapewnienia najskuteczniejszej profilaktyki oraz bezpiecznych warunków współpracy z Klientami.
Informujemy, że firma TechControl pracuje i realizuje zamówienia i projekty w nieprzerwany sposób, zgodnie z bieżącym harmonogramem. Jednak niezależne od nas mogą wystąpić nieznaczne opóźnienia potwierdzonych terminów dostaw w związku z pandemią COVID-19. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszych normalnych godzinach pracy. Dotychczasowe dane kontaktowe nie uległy zmianie.
Niestety, w najbliższym czasie zawieszamy wszystkie wizyty handlowe oraz prezentacje sprzętu i rozwiązań.
W celu ułatwienia komunikacji możliwe jest organizowanie telekonferencji z wszystkimi klientami, kontrahentami, do czego serdecznie zachęcamy.← powrót

Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X