Zadzwoń już dziś
+48 32 457 80 43
Wyślij wiadomość
info@techcontrol.eu
MENU

O nas

Firma TechControl od początku swojej działalności współpracuje ze światowymi liderami z branży badań niszczących oraz nieniszczących, którzy produkują środki, sprzęt i systemy najwyższej jakości dla różnych gałęzi przemysłu.

Zaufaj nam

W obecnych czasach każda licząca się na rynku firma dąży do zbudowania przewagi konkurencyjnej poprzez sprostanie wysokim wymogom jakościowym.

Zgodnie ze swoją misją pomagamy polskim producentom, poddostawcom i usługodawcom osiągnąć ich cel.

Powierzając nam możliwość zaopatrzenia Państwa firmy w urządzenia i środki do badań, otrzymają Państwo gwarancję profesjonalnego i skutecznego działania. Dzięki temu oszczędzony zostanie czas, kapitał oraz zasoby, uzyskując jednocześnie gwarancję wysokiej jakości.

Zawsze na bieżąco

Stale śledzimy najnowsze trendy technologiczne w dziedzinie badań niszczących i nieniszczących, a następnie wdrażamy je w naszej firmie. Nawiązanie współpracy z naszą firmą będzie dla Państwa inwestycją w nowoczesność, jakość oraz odpowiedzialność.
© 2014 TechControl
Wszelkie prawa zastrzeżone

social media:    
realizacja:    zets.pl   
Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X